O mě

Jmenuji se Vendula Ondřejová, je mi 29 let a pocházím ze Vsetína. U Avonu působím na pozici Obchodního Leadera/Koordinátora již více než 7 let. 

Do světa Avonu jsem vstoupila jako Avon Lady, když mi ještě nebylo 18 let. Když mi byla později nabídnuta pozice Leadera, byla jsem velmi zvědavá, protože mě kosmetika vždy bavila. Zároveň jsem v tu dobu chodila na Vysokou školu a pozici Leadera jsem tedy vykonávala jen jako přivýdělek, moc jsem tomu ale nedávala. Po dvou letech jsem Vysokou ukončila, protože to nebylo nic pro mě a nenaplňovalo mě to. Kvůli tlaku mého okolí jsem prošla mnoha pracovními místy u různých firem a v tu dobu mě vůbec nenapadlo, ani jsem neměla čas o tom přemýšlet, že bych mohla pracovat u Avonu na plný úvazek.
Ve svých 25 letech jsem konečně zjistila, co chci opravdu dělat. Začala jsem vykonávat pozici Leadera na plný úvazek. Na konci roku 2016 jsem byla vyhodnocena a zařazena mezi nejlepšími Leadery v naší zóně (povedlo se mi to za tak krátkou dobu). Jsem také zařazena mezi Elitní Leadery v ČR. Za rok 2017 jsem získala 2x 2.místo v rámci ČR! Za první kvartál r.2018 jsem byla vyhlášena na prvním místě v rámci celé ČR! Za celý rok 2018 jsem se umístila na 14.místě v celé ČR (cca ze dvou tisíc Leaderů). Získala jsem dovolenou ve Španělsku - Andalusii a spoustu krásných hodnotných cen. Nyní se stále posouvám výš a výš a mám velké cíle. Má práce je pro mě zároveň mým koníčkem, miluji ji a změnila mi život. Konečně jsem našla to pravé pro mne - být finančně nezávislá a řídit si svůj čas podle sebe. Jsem svým vlastním šéfem!

Níže mne můžete kontaktovat ;)

Kontaktujte nás

Navštivte také naši stránku na Facebooku - stále tam pořádáme soutěže o krásné ceny.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!
Odpovíme vám v nejkratším možném čase (obvykle do pár hodin).

Vendula Ondřejová

Leader a Koordinátor společnosti AVON

IČO: 06792090

+420 605 535 382

Facebook AVON

Instagram AVON

E-shop AVON